Wzrost Global Market Stock

Zapasy w USA spadła w 3 rd sesji. Kluczowym powodem tego było jabłko zamknięcia o 2%. Apple jest największą firmą na świecie pod względem www.opcjeonline.com kapitalizacji rynkowej. Jego ruchy mają wpływ na gospodarkę USA.

Amazon nie Zapytany do sprzedaży iPadów w Chinach

Doniesienia sugerują, że Amazon został poproszony przez Apple, żeby trzymać się sprzedaży iPadów na rynku chińskim. To był szok dla chińskich inwestorów. Oświadczenie Apple ukazał się w protokole z ostatniego posiedzenia polityki posiadanych przez Rezerwę Federalną. Zgodnie z dokumentem zawierającym oświadczenie złożone przez rzecznika tutaj firmy Apple, Amazon nie jest autoryzowanym sprzedawcą iPadów w Chinach oraz na rynku amerykańskim.

Zdecydowane technologii w Chinach pracuje nad zakazem Tablet Apple przesyłki do kraju. Kluczowym powodem jest to nieustanna walka prawna nad nazwą, iPad.

Apple Wzrost problemem dla przemysłu 

McMillan Analysis Corp prezydenta MORRISTOWN za Larry McMillan stwierdził, że podstawowym problemem w chwili obecnej na rynku jest http://www.opcjeonline.com/iq-option/ wysoka dynamika Apple. Przed spadkiem Apple, akcje amerykańskie osiągnął próg rentowności. 2,3% został zamknięty przez Apple po hit wysokiego $ 526,29. Indeks Standard & Poor obniżył się o 0,54%, przy 7,27 punktów, a indeks Nasdaq Composite spadł o 0,55%, 16,00 punktów.

Euro w obliczu straty wobec dolara, który odnotował stratę w stosunku do jena. Według przedstawicieli Fed, kolejna runda skupu obligacji przez bank Raport czytać centralny będzie zobowiązany do wspierania gospodarki USA. Jednak orzeczenie zostało zatrzymanych przez innych funkcjonariuszy.

Wzrost Global Market Stock 

Globalny giełda zanotowała wzrost. Dane wykazały, że kluczowym powodem jest to, że gospodarka USA rośnie w siłę i odporność gospodarczego we Francji i Niemczech. 0,2% zysk został nagrany przez MSCI World Index własnego. Indeks FTSEurofirst 300 Kliknij tutaj, za artykuł zamknięte 1,075.75 punktów. To było tak wysokie, jak 1,080.30 w niedawnej przeszłości.

Oczekuje się, że grecki bail-out zostać zakończone w połowie marca. W przypadku, ball-out nie jest zakończona do czasu planowanej, sytuacja na rynku może być trudne.